Od 15 lat już staramy sie by Twój event był niezapomnianym wydarzeniem, a integracja skuteczna. ZAPRASZAMY DO CHABROWEGO Po pierwsze - miejsce. A w zasadzie teren, przeszło 30 000 m2 terenu przygotowanego do organizacji eventów i imprez plenerowych. Po drugie infrastruktura - to przede wszystkim nasza chata biesiadna strefa boisk wielofunkcyjnych pełna infrastruktura podłączeń energetycznych tereny zielone z możliwością dowolnej aranżacji parking - jestesmy w stanie zaparkować ponad 300 samochodów lub kilkanascie autkarów niezależne od hotelu wyposażenie sanitarne, wejścia i wyjścia z terenu integracyjnego możliwości rozstawienia dużej ilości materiałów marketingowych zamawiającego

Gry scenariuszowe

Nowy rodzaj rozrywki, gdzie połączono sprawdzone konkurencje i atrakcyjnie przygotowaną tematycznie grę. Opracowanie szczegółowego scenariusza pozwala na dostosowanie spotkania do oczekiwań Klienta. Przygotowane gry to nasze najnowsze pomysły, których doskonała jakość realizacji została wyrażona opiniami zadowolonych uczestników. Gra prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów i animatorów. Chętnie współpracujemy z działem PR i HR, aby przebieg imprezy odnosił się do celu i misji firmy.
Większość gier odbywa się na świeżym powietrzu.

  • Police Academy – szkolenie kadetów
  • Rozbitkowie - sztuka przetrwania
  • Spy Game – gra szpiegów
  • I inne

Wieczory specjalne

Kierowane przede wszystkim do mniejszych grup, gdzie spotkanie ma nieco kameralny charakter. W trakcie spotkania proponujemy atrakcje tematycznie dobrane do grupy oraz miejsca spotkania. Ten rodzaj atrakcji przygotowaliśmy z myślą o grupach, dla których jednym z ważnych elementów jest klimatyczność spotkania.

Np.: Man’s Night - atrakcja w klimacie spotkania gentlemanów przy whisky, cygarach oraz – oczywiście obowiązkowo ­– przy stołach do gry w pokera z obsługą pięknych krupierek. Całość spotkania prowadzona przez mistrza ceremonii, którego zadaniem jest reprezentowanie w stylowym stroju klubu gentlemanów.

Ponadto w naszej ofercie:

  • Sporty Wodne i Ekstremalne
  • Strzelnice
  • Nietypowe zawody sportowe – np.: Turniej siłaczy

Zapewniamy także oprawę muzyczna i obsługę zawodowych DJ-ów

Skontaktuj się z nami

* pola wymagane

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij