Przyjęcie w Chabrowym Dworku to najlepszy wybór. Tylko tutaj – w dowolnej formie - biesiadnej przy stołach, boho, rustykalnej, z imprezą taneczną lub bez - zorganizują Państwo rodzinne spotkania z okazji chrzcin, czy komunii dziecka, a także przyjęcia weselne.

Przyjęcia skrojone na miarę

Uwzględniamy to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania naszych Gości. Wydarzenia wymagające specjalnej kulinarnej i wizualnej oprawy, zorganizować możemy we wnętrzach restauracji, na salach balowych lub w Ogrodzie.

Oferujemy kilka wariantów menu. Wszystkie z nich możemy dowolnie zmodyfikować. W restauracji organizujemy przyjęcia do 100 osób, w salach balowych do 180 osób, w ogrodzie nawet do 500 osób.

Wesele, komunia święta, czy przyjęcie rocznicowe zawsze chcemy uczcić w wyjątkowy sposób. Wierzymy, że nasze propozycje organizacji różnych uroczystości spotkają się z Państwa pozytywnym przyjęciem. Jesteśmy przygotowani na organizację jednocześnie wielu imprez w niezależnych salach.

Zielona cisza wokół

Przepiękny ogród. W dworku pachnie nowością. Jest bardzo czysto. Miły i profesjonalny personel dba o swoich gości...

Agnieszka
Niezapomniane wesele!

Wybór tego przepięknego lokalu z jego cudownym otoczeniem okazał się strzałem w 10!

Justyna i Michał 21.03.2015
Piękne miejsce na uroczystość weselną

Jedzenie przepyszne, obsługa perfekcyjna. Gorąco polecam. Sprawdzona firma.

Autoszyk L.

Skontaktuj się z nami

* pola wymagane

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij