Hotel CHABROWY DWOREK*** otworzył swoje podwoje w 2003 roku i od tego czasu oferuje swoje usługi na najwyższym poziomie. Obiekt położony jest w centralnej Polsce, w otoczeniu natury, tuż obok Kampinoskiego Parku Narodowego oraz Doliny Ujścia Rzeki Bzury.

Zaledwie 30 kilometrów od Warszawy leży prawdziwie wyjątkowe miejsce, gdzie poczujesz się jak w domu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć niesamowite, magiczne miejsce, gdzie znajdziesz pokój z wanną, ze śniadaniem, restaurację i wiele innych udogodnień oraz atrakcji. Ponadto spróbujesz u nas dań kuchni polskiej przygotowanych przez naszego uzdolnionego kucharza. Nasz Hotel „Chabrowy Dworek”*** to doskonałe miejsce na wypoczynek dla par, rodzin z dziećmi, jak i do organizacji licznych imprez oraz przyjęć.

Niezwykły klimat

Od zawsze wyróżnia nas profesjonalizm, znakomita obsługa połączona z indywidualnym podejściem do każdego Gościa, regionalne specjały szefa kuchni, a przede wszystkim niepowtarzalna rodzinna atmosfera oraz gościnność stanowiąca swoiste kredo tego miejsca.

Znakomita lokalizacja

Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (30 km od Warszawy) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem do zorganizowania szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, dowolnego eventu czy też bankietu firmowego oraz wesela.

Nasza chluba to ogród z częścią leśną i Grillowiskiem – miejsce do wypoczynku, spacerów, a także na zorganizowanie grill party, tradycyjnej staropolskiej biesiady czy dowolnego eventu firmowego. Na organizowane tutaj ogólnodostępne pikniki przybywa niekiedy kilka tysięcy osób.

Mnóstwo atrakcji

Na co dzień panuje cisza i spokój. Ponadto w okolicy jest dużo miejsc dogodnych do wypoczynku czynnego i biernego – uroki przyrody oraz przepiękne widoki zapewnia Kampinoski Park Narodowy, w pobliżu zwiedzić można historyczne miejsca w Żelazowej Woli, Niepokalanowie i Sochaczewie, a także pola Bitew nad Bzurą w 1915 i 1939 roku. W pobliżu znajdują się idealne trasy biegowe, nordic walking, a ścieżka rowerowa – o łącznej długości przeszło 20 km – biegnie tuż obok hotelu.

Dodatkową atrakcją jest skansen historyczny pojazdów militarnych znajdujący się obok Hotelu.

Cudowne miejsce

Cudowne miejsce z pysznym jedzeniem i parkiem jak z bajki. Gorąco polecam :) 

Magdalena F. 24.05.2016
Znakomita obsługa

Bardzo miły hotel hotel pod Warszawą, doskonały na szybki nocleg. znakomita obsługa.

Jerzy 26.04.2013
Rodzinna atmosfera

Super miejsce, rewelacyjna obsługa, rodzinna atmosfera! Zachecam wszystkich do skorzystania!

Anna A. 04.11.2015
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij