Zapraszamy do organizacji uroczystości ślubnej bezpośrednio w Hotelu Chabrowy Dworek! Zapewniamy wsparcie w organizacji z Urzędem Stanu Cywilnego. Przygotowalismy specjalne miejsce na taka uroczystość.   

Przeżyj najważniejszy dzień w swoim życiu, tak jak tylko zechcesz. Nasz Hotel „Chabrowy Dworek”*** zajmuje się organizacją najpiękniejszych bankietów, których nie zapomną zarówno zaproszeni goście, jak i Para Młoda. Ślub w plenerze to doskonały pomysł zarówno na uroczystość, jak i wesele. Zapewnią to Wam zarówno magiczna oprawa, jak i doskonale przygotowane otoczenie. Czekamy właśnie na Ciebie w naszym Hotelu, który znajduje się pod Warszawą, ledwie 30 kilometrów od stolicy.

Ślub w plenerze i wesele

Dlaczego uroczystość zawarcia związku małżeńskiego warto urządzić naszym Hotelu Chabrowy Dworek? Przede wszystkim jest to wygoda – zarówno dla gości, jak i Pary Młodej. Właśnie u nas można zorganizować nie tylko miejsce dla urzędnika lub mistrza ceremonii, gdzie podpiszecie akt zawarcia małżeństwa, ale również miejsce na piękne wesele. Ślub w ogrodzie to doskonała alternatywa, w szczególności dla osób, które decydują się na zawarcie związku w drodze cywilnej.

Śluby w plenerze i ogrodzie są w Polsce coraz częściej organizowane. Obsługa naszego Hotelu dba o dekoracje, menu i wszystkie inne elementy – zarówno przyjęcia, jak i uroczystości – tak, aby Para Młoda nie musiała się niczym przejmować, w końcu doskonale rozumiemy, ile stresu jest podczas przygotowania się do zawarcia związku małżeńskiego. Dbamy o to, aby ten stres i nerwy zmniejszyć!

Współpraca z Urzędem Stanu Cywilnego

W celu zaoszczędzenia Parze Młodej chodzenia i załatwiania wszystkich spraw biurokratycznych, nasz Hotel Chabrowy Dworek prowadzi ścisłą współpracę z Urzędem Stanu Cywilnego, tak aby mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Dzięki nam Para Młoda musi jedynie czekać na najważniejszy dzień w swoim życiu.

Ślub w plenerze w naszym ogrodzie zorganizowany jest tak, aby znalazło się miejsce dla wszystkich zaproszonych gości, a także dla samego urzędnika lub mistrza ceremonii. Dodatkowo można u nas zorganizować uroczystość humanistyczną, w obrządku katolickim lub na drodze cywilnej. Para Młoda nie musi się niczym martwić – obsługa hotelu dokłada wszelkich starań, aby ten dzień zapisał się we wspomnieniach gości, jak i małżonków do końca życia.

Piękna oprawa ślubu w ogrodzie

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarty w plenerze związek małżeński zapadł w pamięci wszystkich zaproszonych. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół począwszy od dekoracji specjalnie przygotowanego ogrodu, poprzez zaproponowanie najsmaczniejszego menu, kończąc z kolei na obsłudze gości i Pary Młodej. Możecie być pewni, że zawieranie związku małżeńskiego w plenerze, a już w szczególności w naszym pięknym ogrodzie to doskonałe, jak i wygodne rozwiązanie.

Organizacja uroczystości zaślubin

PAKIET STANDARD

  • kremowy namiot 3m x 4m
  • krzesła z eleganckimi kremowymi pokrowcami
  • stół prezydialny dla urzędnika
  • Dekoracje kwiatową stołu, godło państwowe

Cena:  2000 zł

Na życzenie opcje płatne:

  • dodatkowe nagłośnienie         
  • dodatkowe oswietlenie miejsca zaślubin         
  • dodatkowe namioty eventowe
  • dekoracja kwiatowa, bukiety na stojakach,
  • dekoracja uroczystości: m.in: lapiony, świece,  pochodnie, inne
  • biały dywan

Masz pytania?

Masz pytania?

Zadzwoń: 46 8613 055 lub 605 213 155

napisz bankiety@chabrowy.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij